Dlaczego Impuls Consulting?

Nasze ustugi nastawione są na jakość, efektywność oraz szeroką gamę zastosowań.

Najważniejszymi atutami firmy są profesjonalizm i nastawienie na efekty oraz umiejętność unikania zbędnych kosztów.
Pozwala nam to oferować Państwu usługi najwyższej jakości, proponując jednoczesnie atrakcyjne ceny.

Kluczowi eksperci

Mocną stroną firmy są osoby w niej pracujące i współpracujące - doświadczeni eksperci w dziedzinie europeistyki, marketingu i zarządzania, mający przygotowanie i doświadczenie, zarówno akademickie, jak i praktyczne osiągnięcia sukcesu w biznesie.

Profesjonalne zaplecze

Jesteśmy profesjonalnie przygotowani do organizacji szkoleń. Jeżeli planujesz organizację szkolenia w swojej firmie, to zapraszamy do współpracy.

SZKOLENIA OTWARTE

 • KODEKS POSTĘPOWANIA ADMINISTRACYJNEGO

  Impuls Consulting Sp. z o.o. ma zaszczyt zaprosić Państwa na szkolenie, którego tematyka będzie obejmować KODEKS POSTĘPOWANIA ADMINISTRACYJNEGO

  Cena:980

 • ZFŚS i benefity pracownicze >>

  Nowe zasady dotyczą m.in zniesienia obowiązku kierowania pracownika na powtórne badania lekarskie, jeżeli pracodawca ponownie przyjmuje go do pracy na to samo stanowisko lub stanowisko o takich samych warunkach pracy na podstawie kolejnej umowy o pracę. Więcej informacji zasięgniesz na szkoleniu.

  Cena:479

 • Metody oceny pracy agencji reklamowej >>

  Przedstawienie uczestnikom zasad tworzenia strategii reklamowej, jej realizacji, współpracy z agencją reklamową, prowadzenia przetargów na obsługę reklamową.

  Cena:1 349

 • Zakładanie własnej działalności >>

  Umiejętności praktyczne związane z zakładaniem działalności gospodarczej, umiejętność pisania biznesplanu, wzrost poczucia kompetencji

  Cena:590

 • Autoprezentacja >>

  Rodzaje i techniki autoprezentacji (autoprezentacja fasadowa, taktyczna, autentyczna; wyrażanie postaw, kontakty społeczne, konformizm, otoczenie, słowne deklaracje, zachowania niewerbalne).

  Cena:349

 • Trening asertywności >>

  Umiejętność asertywnego zachowania w życiu prywatnym i zawodowym, umiejętność asertywnego rozwiązywania konfliktów

  Cena:399

O nas

Impuls Consulting jest firmą konsultingową zajmująca się wspieraniem firm i instytucji w obszarze rozwoju zasobów ludzkich oraz projektów inwestycyjnych.
Działamy na rzecz sektora biznesu, samorządu terytorialnego oraz sektora publicznego.

Organizujemy również szkolenia dla klientów indywidualnych o zróżnicowanej tematyce.

Stosowane metody szkoleniowe

Techniki interaktywne; zajęcia warsztatowe, ćwiczenia w grupach zadaniowych, wykłady autorskie i rozmowa kierowana, „burza mózgów", dyskusja, analiza przypadów, gry dydaktyczne, testy, case studies, metaplan, konstruowanie drzew decyzyjnych i ich analiza oraz symulacyjne gry decyzyjne.

Pobudzanie przedsiębiorczości

Impuls Consulting został skierowany jest w celu pobudzenia przedsiębiorczości i zwalczaniu bezrobocia.