Dlaczego Impuls Consulting?

Nasze ustugi nastawione są na jakość, efektywność oraz szeroką gamę zastosowań.

Najważniejszymi atutami firmy są profesjonalizm i nastawienie na efekty oraz umiejętność unikania zbędnych kosztów.
Pozwala nam to oferować Państwu usługi najwyższej jakości, proponując jednoczesnie atrakcyjne ceny.

Kluczowi eksperci

Mocną stroną firmy są osoby w niej pracujące i współpracujące - doświadczeni eksperci w dziedzinie europeistyki, marketingu i zarządzania, mający przygotowanie i doświadczenie, zarówno akademickie, jak i praktyczne osiągnięcia sukcesu w biznesie.

Profesjonalne zaplecze

Jesteśmy profesjonalnie przygotowani do organizacji szkoleń. Jeżeli planujesz organizację szkolenia w swojej firmie, to zapraszamy do współpracy.

 • Radom

  Profesjonalnie zorganizujemy konferencję.

 • Gdynia

  Jeżeli są Państwo zainteresowani przeprowadzeniem szkolenia bądź prezentacji na odpowiednim poziomie oraz przy użyciu nowoczesnych narzędzi, zapraszamy do współpracy i prosimy o kontakt

 • Lublin

  Cenę ustalamy indywidualnie z uwzględnieniem rodzaju sali, zapotrzebowania dydaktycznego, długości szkolenia oraz dekalrowanej częstotliwości szkoleń.

Wynajem sal


 • Nasze pracownie komputerowe są doskonałym laboratorium umożliwiającym profesjonalne prowadzenie zajęć oraz efektywne nauczanie. Każde ze stanowisk może być skonfigurowane dokładnie do potrzeb Państwa prezentacji bądź szkolenia.
 • Cenę ustalamy indywidualnie z uwzględnieniem rodzaju sali, zapotrzebowania dydaktycznego, długości szkolenia oraz deklarowanej częstotliwości szkoleń.
 • Jeżeli są Państwo zainteresowani przeprowadzeniem szkolenia bądź prezentacji na odpowiednim poziomie oraz przy użyciu nowoczesnych narzędzi, zapraszamy do współpracy i prosimy o kontakt

Zapytaj o termin

O nas

Impuls Consulting jest firmą konsultingową zajmująca się wspieraniem firm i instytucji w obszarze rozwoju zasobów ludzkich oraz projektów inwestycyjnych.
Działamy na rzecz sektora biznesu, samorządu terytorialnego oraz sektora publicznego.

Organizujemy również szkolenia dla klientów indywidualnych o zróżnicowanej tematyce.

Stosowane metody szkoleniowe

Techniki interaktywne; zajęcia warsztatowe, ćwiczenia w grupach zadaniowych, wykłady autorskie i rozmowa kierowana, „burza mózgów", dyskusja, analiza przypadów, gry dydaktyczne, testy, case studies, metaplan, konstruowanie drzew decyzyjnych i ich analiza oraz symulacyjne gry decyzyjne.

Pobudzanie przedsiębiorczości

Impuls Consulting został skierowany jest w celu pobudzenia przedsiębiorczości i zwalczaniu bezrobocia.